Cytiva capsule filter, 50 mm
Reference
A50556
Sales Unit
18 pcs
Cytiva capsule filter, 18 pcs
Cytiva capsule filter, 18 pcs
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Manufacturer reference | 4672 |
| Brand | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 54 |
| UNSPSC code | 41104925 |
| Sales Unit | 18 pcs |
| Reference | A50556 |
| Material | Polypropylene |
| Weight | 980 g |
| Diameter | 50 mm |
| Overall dimensions | 445 × 195 × 90 mm |
| Application | Procesfiltratie, sterielfiltratie, farmaceutische productie |
| Sterile | No |
| Diameter | 50 mm |
| Packing | by 20 |
| With certificate | No |
No price available or do you need more info for this product? Request your info with the form below.