Vitlab funnel PP Ø75mm H108mm, 88ml
Reference
A51406
Sales Unit
1 Piece
- Transparent Polypropylene
- Rapid flow due to a steep 60° angle.
- Practical handle with loop for hanging.
- Suitable for contact with foodstuffs according to regulation (EU) No. 10/2011.
| UNSPSC code | 41121809 |
|---|---|
| Brand | Vitlab |
| Manufacturer reference | 41394 |
| ISO code | PK |
| eclass | 32030000 |
| leadtime | 5 |
| Reference | A51406 |
| Diameter | 75 mm |
| Material | Polypropylene |
| Sales Unit | 1 Piece |
| Volume | 88 ml |
| Length | 108 mm |
No price available or do you need more info for this product? Request your info with the form below.