Sterilisation tape steam, 19mmx50m
Reference
A06733
Sales Unit
1 Piece
| Manufacturer reference | 0105200 |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| UNSPSC code | NIHIL |
| Brand | -- |
| Width | 19mm |
| Dimension of | 50m |
| Reference | A06733 |
| Sales Unit | 1 Piece |
| Overall dimensions | 19mm x 50m |
No price available or do you need more info for this product? Request your info with the form below.