Retention tank+grille 20L 155x600x400mm max.50kg
Reference
A52155
Sales Unit
1 Piece
| UNSPSC code | 41122800 |
|---|---|
| Manufacturer reference | BRC20 |
| ISO code | PCE |
| leadtime | 12 |
| Reference | A52155 |
| Max. volume | 20 L |
| Material | polyethylene |
| Sales Unit | 1 Piece |
| Overall dimensions | 155 x 600 x 400 mm |
| Form | Rectangular |
| Width | 400 mm |
| Height | 155 mm |
| Volume | 20 L |
| Length | 600 mm |
No price available or do you need more info for this product? Request your info with the form below.