jar 310ml PP white H81 Ø81, white screw cap PP
Reference
A52168
Sales Unit
10 pcs
| UNSPSC code | 41104100 |
|---|---|
| Brand | Novolab |
| Manufacturer reference | 9402318 |
| ISO code | PK |
| leadtime | 20 |
| Reference | A52168 |
| Max. volume | 310 ml |
| Diameter | 81 mm |
| Color | White |
| Material | Polypropylene |
| Sales Unit | 10 pcs |
| Overall dimensions | H81 mm D81 mm |
| Form | Round |
| Closure | Yes |
| Height | 81 mm |
No price available or do you need more info for this product? Request your info with the form below.