jar 310ml PP white H119 Ø67, white screw cap PP
Reference
A52169
Sales Unit
10 pcs
| UNSPSC code | 41104100 |
|---|---|
| Brand | Novolab |
| Manufacturer reference | 9402321 |
| ISO code | PK |
| leadtime | 20 |
| Reference | A52169 |
| Max. volume | 600 ml |
| Diameter | 67 mm |
| Color | White |
| Material | Polypropylene |
| Sales Unit | 10 pcs |
| Overall dimensions | H119mm D67mm |
| Sterile | No |
| Form | Round |
| Height | 119 mm |
| Volume | 600 ml |
| With lid | Yes |
No price available or do you need more info for this product? Request your info with the form below.