Cytiva filter funnel, 47mm, glass
Reference
A50906
Sales Unit
1 Piece
Cytiva filter funnel for glass filtration assemblies, 47mm, glass. Spare part or accessory for use with the corresponding filter holder or filter funnel.
Cytiva filter funnel for glass filtration assemblies, 47mm, glass. Spare part or accessory for use with the corresponding filter holder or filter funnel.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| Manufacturer reference | 4012-N |
| Brand | Cytiva |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 5 |
| UNSPSC code | 41121809 |
| Sales Unit | 1 Piece |
| Reference | A50906 |
| Material | Glass |
| Weight | 3.90 kg |
| Diameter | 47 mm |
| Overall dimensions | 365 × 465 × 220 mm |
| Application | Glasfiltratie, filterapparatuur |
| Sterile | No |
| Diameter | 47 mm |
| Packing | Individually packed |
| With certificate | No |
No price available or do you need more info for this product? Request your info with the form below.