Cytiva centrifugal filter, OMEGA 10 kDa MWCO
Reference
A51111
Sales Unit
12 pcs
Omega disc 62mm 10k
Omega disc 62mm 10k Omega PES (polyethersulphone) ultrafiltration membrane.
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Manufacturer reference | OM010062 |
| Brand | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 54 |
| UNSPSC code | 40161507 |
| Sales Unit | 12 pcs |
| Reference | A51111 |
| Material | Polypropylene |
| Weight | 159 g |
| Diameter | 62 mm |
| Overall dimensions | 228.6 × 228.6 × 152.4 mm |
| Application | Eiwitconcentratie, bufferuitwisseling, ontzilting, ultrafiltratie |
| Sterile | No |
| Packing | by 15 |
| Pore | 10 kDa MWCO |
| Membrane | PES (polyethersulfone) |
| With certificate | No |
No price available or do you need more info for this product? Request your info with the form below.