Cryobox Bravo-red-H100 133x133mm SPECIAL cardboard
Reference
A36112
Sales Unit
1 Piece
Discover Cryobox Bravo H100 133x133mm red, spec.carb. from Novolab.
| ISO code | PCE |
|---|---|
| Brand | National Lab |
| UNSPSC code | 41100000 |
| Height | 100 mm |
| Width | 133 mm |
| Length | 133 mm |
| Reference | A36112 |
| Sales Unit | 1 Piece |
| Material | Cardboard(Hydrophobe) |
| Color | Red |
No price available or do you need more info for this product? Request your info with the form below.