Crucible Quartz glas 150ml H56mm L70mm
Reference
A51622
Sales Unit
1 Piece
| Manufacturer reference | 1078 |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| eclass | 32030000 |
| UNSPSC code | 41122200 |
| Reference | A51622 |
| Color | transparent |
| Sales Unit | 1 Piece |
| Max. volume | 150 ml |
| Volume | 150 ml |
| Length | 70 mm |
No price available or do you need more info for this product? Request your info with the form below.